časté dotazy:

1.- Slyšel jsem že Vaše vesty jsou jako houba a drží moc modu?  Odpověď:

Je to hloupost kterou šíří konkurence. Vesty jsou z hydrofobních materiálů. Testováním jsme zjistili že pokud pes běhá celý den v dešti nebo plave v nejaké nadrži, vesta sice přijme vodu ale byvá to cca 20%, což nemá vliv na výkon psa. Vesty ostatních vyrobců jsou na tom podobně, některé dokonce výrazně hůř.

 
 

2.- Opravdu vesta vydrží útok zvěře a neprotrhne se?  Odpověď:

Do dnešního dne 4.1.2020 nebyl zaznamenám případ kdy by vesta Hunt pack byla protržena takovým způsobem že by pod ní byl zraněný pes a to ji nosí jedni z nejkontaktnějších psů u plemen AST,BT, SBT, JGT, SK, BB, SEH, atd.

 
 

3.- Můžu vestu vyprat v pračce? Odpověď:

Ano, vestu je možné prát v pračce, na 30 °C. Před praním je potřeba zalepit suché zipy do sebe, aby ty háčky nevytahaly ochrannou tkaninu. Jednou za čas je potřeba po vyprání vestu usušit a nastříkat hybrofobním přípravkem, používáním dochází ke ztratě hybrofobní (voduodpudivé ) funkce.

 
 
 

Pokud si chcete nechat vyrobit ochrannou vestu pro psa, napište co nejdříve, pořadník bude, podle toho, kdo mi dřív pošle rozměry psa.

S vestou posílám i opravnou sadu, kde najdete ochrannou tkaninu, barevnou vrchní látku corduru, suchý zip, gumičky. Každý by si měl ve svém okolí nebo v rodině najít švadlenu pro řešení případných drobných oprav. Ušetříte tak čas sobě i mně. Je zbytečné posílat vestu na drobné opravy. Pokud to někdo nezvládne, ani mi o vestu nepište, takovým vůdcům vesty šít nebudu. Dále mi často píšete kolik toho vesta vydrží a o další informace. Videa a fotky s útoky prasat na psy najdete u mě na stránce a facebooku. Je tam dobře vidět, že i když prase protrhne vrchní corduru, ochranná tkanina psa ochrání. Jsem nejlevnější výrobce ochranných vest šitých na míru, to ovšem neznamená, že vesty jsou horší kvality ba naopak snesou srovnání například s vestami německých výrobců, které jsou ale třikrát dražší.