časté dotazy:

1.- Slyšel jsem že Vaše vesty jsou jako houba a drží moc modu?  Odpověď:

Je to hloupost kterou šíří konkurence. Vesty jsou z hydrofobních materiálů. Testováním jsme zjistili že pokud pes běhá celý den v dešti nebo plave v nejaké nádrži, vesta sice přijme vodu ale byvá to cca 20%, což nemá vliv na výkon psa. Vesty ostatních vyrobců jsou na tom podobně, některé dokonce výrazně hůř.

 
 

2.- Opravdu vesta vydrží útok zvěře a neprotrhne se?  Odpověď:

Do dnešního dne nebyl zaznamenám případ, kdy by vesta Hunt pack byla protržena takovým způsobem, že by pod ní byl výrazně pes zraněný a to ji nosí jedni z nejkontaktnějších psů u plemen AST,BT, SBT, JGT, SK, BB, SEH, atd.

 
 

3.- Můžu vestu vyprat v pračce? Odpověď:

Ano, vestu je možné prát v pračce, na 30 °C. Před praním je potřeba zalepit suché zipy do sebe, aby ty háčky nevytahaly ochrannou tkaninu. Jednou za čas je potřeba po vyprání vestu usušit a nastříkat hybrofobním přípravkem, používáním dochází ke ztratě hybrofobní (voduodpudivé ) funkce. Susit lze v sušičce na šetrný program, vesta nesmí být vystavena sálavému horku.

 
 
 

Pokud si chcete nechat vyrobit ochrannou vestu pro psa, napište co nejdříve, pořadník bude, podle toho, kdo mi dřív pošle rozměry psa.

S vestou můžu poslat i opravnou sadu, kde najdete ochrannou tkaninu, barevnou vrchní látku corduru, suchý zip, gumičky. Každý by si měl ve svém okolí nebo v rodině najít švadlenu pro řešení případných drobných oprav. Ušetříte tak čas sobě i mně.  Pokud to někdo nezvládne, pošlete mi vestu na opravu, oprava vychází na pár stovek korun. Dále mi často píšete dotazy, kolik toho vesta vydrží? Každoročně vesty schytají stovky útoků od prasat a jiné zvěře(medvěd,vlk,jelen sika, jelen evropský) a nedochází k protržení ochranné vrstvy. Videa a fotky s útoky prasat na psy najdete u mě na stránce a facebooku. Je tam dobře vidět, že i když prase protrhne vrchní corduru, ochranná tkanina psa ochrání. Jsem nejlevnější výrobce ochranných vest šitých na míru, to ovšem neznamená, že vesty jsou horší kvality ba naopak snesou srovnání například s vestami německých výrobců, které jsou ale třikrát dražší.